Hodinový manžel

Čtyři plavci - hráči vodního póla se po prohraném zápase octnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili zkusí provozovat pochybnou živnost "hodinový manžel" a opravdu opravují domácnosti rozličným dámám, ale jak se časem ukáže nejen domácnosti. Co se kolem toho vyvine a jak na to zareagují jejich partnerky sledujte v nové české komedii..
Režie : Tomáš Svoboda
Hrají : David Novotný, Bolek Polívka,David Matásek, Lukáš Latinák, Jitka Čvančarová, Lenka Vlasáková, Nina Divíšková, Zuzana Norisová, Simona Babčáková, Eva Holubová
Scénář : Tomáš Svoboda
Kamera : Karel Fairaisl
Střih : Adam Dvořák
Hudba : René Rypar
Producent : H.C.E.
Světová premiéra : 25.12.2014.
Domácí premiéra : 25.12.2014
Délka : 100 min.
Oficiální stránky : http://filmhodinovymanzel.cz/#
Hodinový manžel- více informací

https://www.facebook.com/filmhodinovymanzel?fref=ts

 Čtyři plavci - hráči vodního póla se po prohraném zápase octnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili zkusí provozovat pochybnou živnost "hodinový manžel" a opravdu opravují domácnosti rozličným dámám, ale jak se časem ukáže nejen domácnosti. Co se kolem toho vyvine a jak na to zareagují jejich partnerky sledujte v nové české komedii..

OBRÁZKY JSOU V ROZLIŠENÍ 300dpi!!!
KLEPNUTÍM NA OBRÁZEK SE VÁM AUTOMATICKY NABÍDNE VÝBĚR KE STAŽENÍ

 Hodinový manžel se „provrtá“ do kin už o Vánocích!

 

Praha, 24. listopadu 2014 – Největší filmový trhák Česka a Slovenska letošního roku je na cestě do kin, která ovládne už 25. prosince! V nové komedii Hodinový manžel, která diváka zaručeně vyléčí z vánočního stresu, se představí slavní herci v rolích, v nichž jste je ještě neviděli. O hudbu k filmu, která už nyní úspěšně zaplavuje česká rádia, se postaraly kapely Portless a Peter Bič Project.

Nový český film Hodinový manžel od režiséra Tomáše Svobody ovládne česká a slovenská kina o vánočních svátcích, kdy se premiérově představí 25. prosince. V netradičních rolích se v něm objeví slavné české a slovenské osobnosti Boleslav Polívka, David Novotný, Eva Holubová, Zuzana Norisová, David Matásek, Simona Babčáková, Lukáš Latinák, Andrej Hryc nebo Jitka Čvančarová. „Lechtivá komedie zavede diváka do prostředí malého českého města Nymburk nedaleko Prahy, v němž živoří parta čtyř plavců krachujících nejen na bankovních účtech, ale také v soukromém životě. Zbývá už jen jediná možnost, jak si dát své životy opět do pořádku a zbořit mnohá tabu,“ řekl producent filmu Igor Konyukov.

Na co se mohou návštěvníci kin těšit? Čtyři hráči vodního póla se upínají na rozhodující zápas, který by je mohl posunout do vyšší ligy a pro jejich milovaný krachující městský bazén přinesl potřebné peníze. Když ale tento poslední pokus na záchranu nevyjde, ocitají se na dně. A to doslova. Dno zkrachovalého bazénu se totiž stane základnou pro dva svobodné mládence, jednoho čerstvě rozvedeného a jednoho těsně před krachem manželství, v níž se pravidelně scházejí, přespávají, svačí a snaží se vymyslet, jak splatit dluh bance, která se už brzy přihlásí o slovo. Jedinou možností se zdá být provozování podivné živnosti zvané „hodinový manžel“.

Po počátečních rozpacích se ze čtveřice zoufalců stanou ostřílení „manželé z povolání“, kteří opravují dámám různého věku i společenského postavení jejich domácnosti. A jak se brzy ukáže, nezůstane pouze u domácností. Co udělá s jejich životy, okolím a astronomickým dluhem provozování firmy Hodinový manžel? To uvidí Česko a Slovensko v kinech už 25. prosince.

 

Více informací najdete zde:

www.filmhodinovymanzel.cz a www.facebook.com/filmhodinovymanzel

Trailer zde:

https://www.youtube.com/watch?v=eSwpqjZrosg

Fotografie a skladby k filmu zde:

http://www.uschovna.cz/zasilka/CEJAXA6P772D6SZV-ZC9/

 

Kontakt:

Johana Brzobohatá (725 537 025) – johana.brzobohata@gmail.com

Lucie Bártová (723 581 171) – lucieba@seznam.cz

5

Poslední novinky

Vyhrajte s Ptačím úletem dárkové poukázky do pizzerie
24.10.2013

Vyhrajte s Ptačím úletem 3x poukázku do pizzerie SBARRO.

 
Soutěžte s Ptačím úletem!
17.10.2013

Vyhrajte s Ptačím úletem poukázku do Pet Centra.

 
 
 
 

Úvod      Kino      DVD      Zábava      Film X      Kino Atlas      Pro Media      Eshop      Kontakty
Vyhledat