Hledejte podle

Podivní

Obyvatelé poklidného městečka se začnou chovat podivně a ze dne na den se změní ve vraždící monstra! Děsuplná podívaná na motivy hororové klasiky George Romera.
Původní název : The Crazies (2010)
Země původu : USA
Žánr : Horor
Režie : Breck Eisner
Hrají : Timothy Olyphant, Radha Mitchell, Joe Anderson, Danielle Panabaker, Christie Lynn Smith
Scénář : Scott Kosar, Ray Wrigtht
Kamera : Maxime Alexandre
Střih : Billy Fox
Hudba : Mark Isham
Producent : Michael Aguilar, Rob Cowan, Dean Georgaris
Světová premiéra : 26.2.2010
Domácí premiéra : 22.4.2010
Délka : 101 min.
Oficiální stránky : http://www.thecrazies-movie.com/#/home
Podivní- více informací

 

Šerif David Dutton (Timothy Olyphant) z provinčního městečka Ogden Marsh má nudnou práci: jeho úkolem je dohlížet na pořádek v útulném zapadákově, ve kterém se většinou nic moc neděje. Jednoho dne se ovšem jeho město změní k nepoznání. Spořádaní spoluobčané se začínají chovat zpočátku jen podivně, postupně se z nich ale stávají zuřivé vraždící bestie. Zdivočelí sousedé a přátelé se množí, nákaza šílenství se rozšířila po celém městečku a obyvatelé se navzájem vyvražďují.
Šanci uniknout nemají ani ti, kteří zůstávají normální. Město obklíčila armáda a ozbrojenci ve skafandrech nekompromisně čekají, až se obyvatelé Ogden Marsh navzájem zlikvidují...
Předlohou hororu Podivní se stal stejnojmenný film The Crazies z roku 1973, jehož autorem je guru hororového žánru George A. Romero. Podobně jako jeho legendární kousky Noc oživlých mrtvol nebo Úsvit mrtvých, i originální The Crazies dnes patří k žánrové klasice. Ale zatímco původní film byl nízkorozpočtový, nezávislý a vizuálně skromný, režisér Breck Eisner jeho příběh v nové verzi proměnil ve velkolepou hrůzostrašnou podívanou.
 
 
Film Podivní osloví především milovníky šťavnatých hororových lahůdek.
"Fascinovala mě představa, že vaši přátelé, sousedé, lidé, které znáte nejlíp a kterým nejvíc věříte, se zničehonic stanou vašimi nepřáteli. To je koncept, který zasahuje hluboko do lidské psychiky a probouzí v nás nejhlubší vrstvy zasutých strachů," říká režisér.
"Smrtelná hrozba pro hlavní hrdiny přichází od lidí, které velmi dobře znají, od rodiny, od přátel, od sousedů. Mnozí z nich se sami mohli stát hlavním hrdinou,“ dodává.
Rok výroby DVD 2010
V prodeji od 3.12.2010

OBRÁZKY JSOU V ROZLIŠENÍ 300dpi!!!
KLEPNUTÍM NA OBRÁZEK SE VÁM AUTOMATICKY NABÍDNE VÝBĚR KE STAŽENÍ

5
 
 

Úvod      Kino      DVD      Zábava      Film X      Kino Atlas      Pro Media      Eshop      Kontakty
Vyhledat